KONST / Litografier / Färglitografi 9741116
nr 974 1116
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 36/60, signerad 1972, motivet: 82x62
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 20:28:29
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin